• E.M.M.’21 zet stap richting toekomstig sportcomplex

  • Roelofarendsveen, 21 juli 2025 

    Een bijzonder moment voor sportvereniging E.M.M.’21, vandaag is met het slaan van de eerste paal officieel de bouw gestart van het nieuwe kleed- en clubgebouw aan het Sportpad.

    Op de plek waar ooit het clubgebouw van Alkmania/WVC stond, verrijst een modern en duurzaam gebouw, bedoeld voor zowel de voetbal- als de hockeyafdeling van E.M.M.’21. 

    Ook andere maatschappelijke en sportieve activiteiten zullen hier onderdak vinden.

    Na de heiwerkzaamheden kunnen de aannemer en installateur echt van start met de bouw. 

    De oplevering van de nieuwbouw staat gepland voor de zomer van 2026. Tot die tijd maakt de vereniging gebruik van het voormalige DOSR-gebouw als tijdelijk onderkomen. 

    Om de overgang soepel te laten verlopen, worden er komende maand tijdelijke kleedkamers geplaatst. 

    Na ingebruikname van het nieuwe clubgebouw wordt het DOSR-gebouw gesloopt.

    De vernieuwing reikt verder dan alleen het clubgebouw. In de zomer van 2026 wordt ook het sportcomplex verder uitgebreid en gemoderniseerd:

    • Op de plek van het DOSR-gebouw komt een nieuw pupillenveld

    • Een bestaand pupillenveld wordt vervangen

    • Een grasveld wordt omgevormd tot kunstgrasveld

    • Voor de hockey worden een inspeelveld en een trainings-/wedstrijdveld aangelegd

    De verwachting is dat deze nieuwe sportvelden eind zomer 2026 worden opgeleverd.

    Met deze ontwikkelingen bouwt E.M.M.’21 aan een toekomstbestendige sportomgeving waarin samenwerking, sportiviteit en ontwikkeling centraal staan – voor jong én oud.

    André de Jong
    Accommodatie E.M.M.’21