• EMM'21 2 - zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hartog, NoahOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 14:00Katwijk 5 - EMM'21 2Sportpark De Krom
    2 okt. 15:00EMM'21 2 - Rijnsburgse Boys 9Sportpark Alkemade Oost
    9 okt. 14:30Kagia 6 - EMM'21 2Sportpark Lisserbroek
    16 okt. 15:00EMM'21 2 - Quick Boys 11Sportpark Alkemade Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 sep.EMM'21 2 - FC Lisse 93 - 4
    11 sep.Kagia 5 - EMM'21 23 - 6
    11 sep.EMM G-team - Training0 - 0
    11 sep.EMM JO11-4 - SJC JO11-30 - 0
  • Poulestanden EMM'21 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASC 400000000
    2DoCoS 400000000
    3EMM'21 200000000
    4Kagia 600000000
    5Katwijk 500000000
    6FC Lisse 1100000000
    7FC Oegstgeest 800000000
    8Quick Boys 1100000000
    9Rijnsburgse Boys 900000000
    10SJC 300000000
    11VVSB 600000000

    Poulestanden EMM'21 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EMM'21 2320116886
    2FC Lisse 9320111746
    3Kagia 532018716
    4Zevenhoven 43003316-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkhof, Vincent van denTeamspeler
    Bouwmeester, Kevin .Teamspeler
    Bouwmeester, WesselTeamspeler
    Charro, Nicolai deTeamspeler
    Diest, Gunner vanTeamspeler
    Emmerik, Finn vanTeamspeler
    Emmerik, Tom vanTeamspeler
    Geest, Bram van derTeamspeler
    Hartog, NoahTeamspeler
    Hoeflaak, MaxTeamspeler
    Hogenboom, StanTeamspeler
    Hogenboom, WesselTeamspeler
    Kaaden, Sebastiaan van derTeamspeler
    Meulenhoff, SemTeamspeler
    Ruiten, Don vanTeamspeler
    Spruit, BartTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Katwijk 5

    VS

    EMM'21 2

    25 september 202114:00 uur
    Sportpark De Krom veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EMM'21 2

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd