• EMM'21 VR1 - zondag

  • EMM'21 VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkel, Ernst vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Droogh, BasTechnische stafAss.-trainer/coach
    Snaterse, TinoTechnische stafHoofdcoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 mei. 10:30ADO '20 VR1 - EMM'21 VR1Sportpark De Vlotter
    6 jun. 14:00EMM'21 VR1 - Hillegom sv VR1Sportpark Alkemade Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mei.EMM'21 VR1 - Always Forward VR10 - 4
    21 mei.EMM JO13-1 en 2 - Training0 - 0
    15 mei.WSV 1930 VR1 - EMM'21 VR14 - 1
    15 mei.Mini Champions Legue - Strafschoppen24 - 23
    12 mei.Overbos sv. VR1 - EMM'21 VR11 - 1
  • Poulestanden EMM'21 VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ADO '20 VR118171071205152
    2Always Forward VR118104448222634
    3V.V. Bergen VR118103539291033
    4DWOW Vr11893639281130
    5KFC VR11892738241429
    6Hillegom sv VR1188554740729
    7Overbos sv. VR1198294738926
    8Medemblik FC Vr11870113862-2421
    9EMM'21 VR11832131852-3411
    10Limmen Vr11932143367-3411
    11WSV 1930 VR11824122460-3610
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baarsen, Sebastinette vanTeamspeler
    Berkel, Mariska vanTeamspeler
    Heiningen, Marin vanTeamspeler
    Hofwegen, Isabelle vanTeamspeler
    Hoogenboom, NinaTeamspeler
    Huigsloot, DianTeamspeler
    Huigsloot, JoyceTeamspeler
    Huigsloot, ShannaTeamspeler
    Huigsloot, SylTeamspeler
    Meer, Fien van derTeamspeler
    Schats, MirjamTeamspeler
    Scheppingen, Marinka vanTeamspeler
    Spruit, AnnaTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ADO '20 VR1

    VS

    EMM'21 VR1

    29 mei 202210:30 uur
    Sportpark De Vlotter veld 1 (A)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    EMM'21 VR1

    512 Vrouwen Zondag (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,61

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd